Vestavěné skříně

Vestavěné skříně podle vašich představ

Skříně jsou téměř nejdůležitějšími součástmi prostoru. Určují vzhled pokoje a dávají mu funkci. Ve chvíli, kdy ladí skříně s prostorem, do kterého jsou zasazeny, cítíte se doma lépe, máte přehled a vše je na svém správném místě. Dává smysl, když víme, kam věci ukrýt a kde je hledat. Jen pokud má každá věc své přesné místo budete mít doma vždy uklizeno.

Podívejte se nanaše reference
 

Využití vestavěních skříní

Nejen krása, ale i umět efektivně využitý prostor přináší radost. V ložnici mějte vždy na dosah systematicky a přehledně uspořádané nejen své oblečení.

Elegance a praktičnost je v obývacím pokoji velmi důležitá. Obývací stěny jsou místo nejen pro televizi a techniku, ale také pro oblíbené knihy, hudební CD, DVD, doplňky a dekorace.

I vaše děti mohou mít pokoj podle svých představ. Na míru vytvořený nábytek může splnit dětská přání, studentské potřeby i poskytnout nezbytné soukromí všem věkovým kategoriím.

V předsíni většinou spěcháme, potřebujeme jen intuitivně a automaticky věci brát a odkládat. I zde může být vše dokonale na míru.

Největší myšlenky přicházejí v prostředí, které se člověku líbí, kde se cítí dobře a má klid pro práci. Máte svou představu o tom, jakou pracovnu byste chtěli?

Využijte efektivně i podkrovní prostory ve vašem domě. Vytvořte úložný prostor, místo pro odpočinek či další obytnou část domu, která zvýší váš komfort.

Vnitřní vybavení skříně
a otevírání dveří

 

Skříň není jen nábytek. Je to důmyslně promyšlená součást vašeho života. Pro snadnou a rychlou orientaci si zvolte osvětlení, které se spustí otevřením skříně. Pánové ocení praktické uskladnění kravat a nažehlených košil na závěsných systémech. Dámy zase stojany na lodičky, přehledné uložení svršků a všech pro ně nezbytných maličkostí v drátěných koších nebo zásuvkách. Držák na žehličku či možnost ukrýt žehlící prkno jsou dalšími příjemnými možnostmi, jak využít vnitřní prostor. V neposlední řadě je otázkou jaký způsob otevírání dveří zvolíte. Vyberete si posuvný systém, který šetří především místo, zvolíte standardní křídlové otvírání šatní skříně či sáhnete po kompromisu v podobě skládacích dveří?

 

Rámy a výplně

Kvalita se vyplatí

Kvalita skříně závisí na volbě každého jednotlivého dílu. Nosné rámy a celý dveřní systém by měly být jedním z nejdůležitějších kritérií výběru. Rámy a madla posuvných dveří jsou vůbec nejnamáhanější částí vestavěných skříní. Od jejich vlastností se odvíjí životnost celého kusu nábytku. V naší nabídce naleznete široké spektrum kvalitních ocelových a hliníkových pojezdových profilů a madel pro různé druhy a tloušťky výplní. Podceňovat nelze ani výběr samolepících či nasouvacích čistících kartáčků, které se postarají o čistotu vaší skříně. Estetický dojem určuje především vhodná výplň, motiv a barva zvoleného dekoru. Přírodní materiál působí teple, skla a zrcadla jsou honosná s prvky luxusu. Designové skleněné výplně s bezpečnostní fólií jsou atraktivní novinkou na trhu. Umožňují umístění libovolného motivu tapety, použití vlastních fotek nebo jiných obrázků.

 

Pro více informací volejte +420 775 584 424 nebo nám napište