O firmě

Nábytek vyrábíme od roku 2006 a děláme jej dobře, především proto, že je to práce, která nás těší a baví. Stovky spokojených klientů jsou naší nejlepší vizitkou a nejcennější reklamou. Je za námi vidět výsledek, za kterým si stojíme a víme, že jsme vždy udělali to nejlepší, co bylo možné. Každý další klient je pro nás radost. Spolu s ním přichází nové nápady, možnosti a někdy i výzvy, jak realizovat zcela nově, do atypického prostoru, za pomocí rozličných a zdánlivě neslučitelných materiálů a s využitím nových technologií.


Nehledáme důvody, proč to nejde, hledáme možnosti, jak to udělat.
Vždy je způsob, jak vytvořit originál, jak obyčejné ozvláštnit a přidat mu něco navíc. Těšíme se na váš nápad či potřebu a rádi je zpracujeme k dokonalosti.

Proč si vybrat nás?

 

Hledáme pro vás nejlepší řešení

Vždy se zajímáme o veškeré detaily. Nejen jaký materiál použít, jaký vzhled bude výsledný výrobek mít, ale také jak jej chcete používat, co budete uvnitř uchovávat, kdo a jak často jej bude používat a mnoho dalších otázek. Vymýšlíme pro vás řešení do budoucnosti..

Cena nerozhoduje jsme tu pro každého

Ať už máte prostor, představy a finance jakékoliv, vždy najdeme to nejlepší řešení. Od našich dodavatelů pro vás dokážeme obstarat jakýkoliv existující materiál či systém tak, abyste měli přesně to, co si přejete.

Zakázka dokončena rychle a včas

Snažíme se vyjít vstříc všem požadavkům klientů a to i časovým. Garantujeme dodržení předem dohodnutého termínu.

3D návrh zdarma

Vždy je dobré předem vidět, jak bude vypadat nábytek ve vašem prostoru. Připravíme pro vás 3D náhled, který vám ucelí představu. Víte, na co se těšíte a navíc zcela zdarma.

Kvalitní materiály

Po mnoha letech zkušeností s materiály a dodavateli už víme, co funguje a co si naši zákazníci chválí i po letech užívání. Očekávejte, že vám nabídneme ty nejlepší materiály od kvalitních a zaručených výrobců.

Pracujeme na míru

Neděláme typizovaný nábytek. I zdánlivě nevyužitelný prostor dokážeme zaplnit účelným a funkčním nábytkem.