Služby

Osobní konzultace a poradenství

Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Rádi vás po předchozí domluvě přivítáme v našem vzorkovém studiu či navštívíme v místě budoucí realizace. Pomůžeme s výběrem a volbou nejvhodnějších materiálů a komponentů, které jsou pro vás dostupné.

3D Návrh ineriéru

Každý se díváme vlastníma očima a to je někdy příčinou, proč se lidé nemusí zcela shodnout v pohledu na řešenou věc. Z toho důvodu vám nabízíme v přípravné fázi 3D návrh interiéru zdarma, který jasně ukáže, jak bude výsledek opravdu vypadat. Řekněte si, co se vám líbí nebo co chcete změnit.

 

Doprava a montáž

Nový nábytek vám osobně dovezeme a odborně namontujeme. Rozumíme tomu, že někdy není úplně jednoduché být přes týden doma nebo vystěhovat za plného provozu polovinu firmy na chodbu. Ve zvláštních případech tedy provádíme montáže i o víkendu nebo v nočních hodinách.

Doprovodné práce

Je možné, že při montáži nového nábytku či renovaci původního bude nutné provést drobné úpravy instalace a rozvodů vody, elektřiny, plynu, případně provést pokládku podlah. Na vaše přání zajistíme odborné služby a spojíme je s montáží nábytku tak, aby vše proběhlo bez zbytečných průtahů a komplikací.

 

Likvidace
starého nábytku

Otázku likvidace starého nábytku vám po předchozí dohodě také ulehčíme. Nenabízíme vám výkup ani nepřijímáme starý nábytek protihodnotou, s jeho likvidací si však poradíme.

Záruka 2+7

Nad rámec zákonné dvouleté záruční doby poskytujeme pětiletou záruku na práci. V případě, že se vyskytne v průběhu záruky jakákoli závada, garantujeme, že ji nejpozději do sedmi pracovních dnů odstraníme!