3D grafika

Jsou služby, které mohou být zdarma, ikdyž to není standard. Připravili jsme pro vás několik položek, mezi které patří zejména grafický návrh ve 3D provedení. Baví nás hledat nové varianty a zajímá nás, jak bude konkrétní kus nábytku vypadat v prostoru, jakým je ten váš.

3D návrh zdarma

Grafický 3D návrh ZDARMA

Není nic lepšího, než vidět, jak to bude celé vypadat, až to bude hotové. Bude skříň dost vysoká? Jak bude vypadat rohová kuchyně na místě, kde ji plánujete? Bude se i vašim dětem líbit vybavení dětského pokoje? To vše zjistíte předem, při pohledu na 3D návrh, který pro vás vyhotovíme zdarma.

Zaměření ZDARMA

Aby náš návrh, cenová kalkulace a kompletní nabídka našich služeb byla naprosto přesná a abychom pro dosažení vaší spokojenosti od počátku udělali maximum, nabízíme osobní zaměření a posouzení prostoru určeného pro váš nábytek zdarma.

Spolupráce s architekty

Architekti jsou umělci prostoru, kteří mají neotřelé a nečekané nápady. Jejich služby uspokojí i představy těch nejnáročnějších klientů, kteří vyžadují zejména originalitu. S několika velmi dobrými a nápaditými lidmi z oblasti interiérové architektury spolupracujeme a rádi vám jejich služby zprostředkujeme.