Kuchyně na míru

Kuchyňské linky na míru

Kuchyně je místo, kde je důležité cítit se dobře. Design a funkce kuchyně výrazně podporuje vaši kreativitu a chuť tvořit ta nejlepší jídla pro svou rodinu. Vždy najdeme nejlepší společné řešení, jak postavit kuchyni, která vyhovuje vaší životní situaci. Od nízkonákladových kuchyní zaměřených na praktické využití až po kuchyně nejvyšší kvality a luxusu.

Podívejte se nanaše reference
 

Materiály a povrchová úprava

Pracovní desky

Dřevotřískové postformingované desky Umělý kámen Spárovna - masivní kuchyňské desky

Dřevotřískové postformingované

Krása spojená s praktičností a odolností. Dřevotřískové desky jsou oblíbeným materiálem, který je postformingově zaoblený. Povrchová úprava HPL laminátem dělá z těchto desek velmi odolnou plochu proti všem nebezpečím, která v kuchyni čekají. Nabízí širokou škálu vzorů, barev a imitací.

Umělý kámen

Tento materiál je oblíbený pro svou pevnost, vysokou odolnost a 100% opravitelnost. Ať už si přejete klasické či atypické plochy z umělého kamene, budete potěšeni možnostmi nejen tvarů, ale také přitažlivého vzhledu a plného prokreslení barev s efektem takřka neviditelného spoje.

Spárovka

V případě, že máte rádi přírodní materiály, je pro vás masivní spárovka řešením. Vytváří se ze špalíků, které jsou na sebe napojené voděodolným, zdravotně nezávadným lepidlem.

Dvířka kuchyně
Nosným materiálem kuchyňských dvířek je surová MDF deska, či biodeska, povrchově upravená laky, mořidly nebo PVC folií, která nabízí nejširší možnosti. Postupnými technickými inovacemi od výrobců jsme schopni nabídnout rozsáhlý sortiment tvarů, druhů fólií a frézování dvířek. Variantou jsou také dvířka masivní, dýhovaná, lakovaná, skleněná, zasazená do hliníkových rámů či olepovaná ABS hranou.

 

Sklěněné desky a obkladové panely

V kuchyni je důležitý každý detail. Pro ty z vás, kteří chtějí, aby jim i v místech, kde tráví rodina nejvíc času vše hrálo a ladilo, doporučujeme vybrat skleněné desky nebo zádové panely, které tvoří 1cm široký dřevotřískový panel s laminátovou povrchovou úpravou v dekorech většiny vyráběných pracovních desek. Jejich kvalita, nepřeberný design a kreativní možnosti vás budou bavit!

Sklo

Sklo jako materiál je oblíbené především v kuchyních, kde chcete mít 100% estetický zážitek a zároveň praktičnost. Můžete si vybrat možnost průhledných tabulek oživených např. fotografií či tapetou nebo prostor oživit jakoukoli vaší oblíbenou barvou. Sklo vypadá skvěle, odráží světlo a je vysoce odolné všem okolním vlivům. V případě poškození či potřeby designové změny je možné jej vyměnit za nový kus, který bude ladit s celým dekorem kuchyně. Sklo je materiál, který vydrží krásný během dlouhých let navzdory každodennímu používání.

Lakování skla

výběr z více jak 200 odstínů používáme vzorníky RAL a jiné

Ladíte kuchyň do jednotných barev či konkrétního stylu? Lakované sklo vydrží krásné celé roky a vyladíte ho s celou kuchyní.

 

Vnitřní vybavení

Vybíráme nejkvalitnější mechanické díly od firmy Blum, které chytře pomáhají a efektivně využívají prostor. Exituje mnoho způsobů, jak si práci v kuchyni usnadnit a nechat vaši linku, aby vám s tím pomáhala.

Tichý a hladký pohyb dvířek ocení každý člen domácnosti. Závěsy dvířek nabízí spolehlivou a nezastupitelnou funkci, moderní design, elegantní používání, vysoký komfort nastavení i montáže.

Vytvořte si systém vnitřního členění vaší linky přesně podle předmětů, které do ní přehledně ukládáte. Správná volba zaručí, že máte po ruce vše, co potřebujete a ve vaší kuchyni zavládne jednou pro vždy pořádek.

Zavírat měkce a tiše? Ťuknutím otevřít dvířka? Není to fikce, ale realita – dosáhnete toho nejmodernějšími druhy otevírání, výsuvů a výklopů bezúchytkového nábytku.

Vysoce kvalitní vodící a zásuvné systémy podpoří váš zážitek z práce v kuchyni. Synchronizovaný lehký chod zabezpečí, že všechno jde hladce, snadno a především bezpečně a dynamicky nezávisle na tom, jakým švihem a důrazem je zavřete.

Praktické sortery umožní optimální hygienické používání a odráží vzrůstající potřebu šetřit naše prostředí, čímž postupně vytlačují standardní koše na směsný odpad.

 

Kuchyňské spotřebiče

Kuchyňské Spotřebiče

Četnost výrobců nabízí nepřeberné množství kvality, funkcí, variability a cenového rozpětí. Pořizovací cena může ovlivnit budoucí náklady na provoz a údržbu spotřebiče. I v těchto otázkách vám nabízíme bezplatně odborné poradenství o produktech všech značek dostupných pro český trh. Dodání vybraného zboží je součástí realizace.

 

Kuchyňské dřezy

Granitové dřezy

Jsou ideálním řešením a jasnou volbou pro všechny, kteří preferují pevné a odolné materiály. Z 80% je tvoří žula, díky tomu vydrží veškeré působení tepla, chladu a dokonce i chemických čistidel.

Nerezové dřezy

Patří k nejpoužívanějším v českých domácnostech. Dobře se kombinují se stříbrným či chromovaným vybavením kuchyně. Vybrat si lze z mnoha povrchových úprav, variací a nesčetných forem kombinací dřezových nádob a odkapávacích ploch.

 

Cena kuchyně

Výpočet výsledné ceny zahrnuje materiál, čas, práci, montáž a další položky. Neexistují žádné šablony, vše se dělá od začátku. Každý jsme jiný, máme jiné představy, potřeby a možnosti. Ať už jsou jakékoli z hlediska prostoru či financí, vždy u nás máte na výběr. Po osobní schůzce, individuální konzultaci, poradenství a grafickém návrhu dojdeme k cenové nabídce. Ta je ovlivněna zejména vaším výběrem z níže nabízených možností.

Velikost kuchyně

Větší prostor ne vždy vyžaduje velkou kuchyň, více materiálu a práce.

Materiál korpusu

Ačkoli ukrytý, tvoří kostru celé kuchyně. Můžete ušetřit na výběru povrchové úpravy, rozhodně však chtějte odolný a kvalitní základní materiál.

Materiál dvířek

Dvířka jsou tváří kuchyně a často používaná. Měla by se líbit, přitom něco vydržet. Cena se mění v závislosti na volbě materiálu. Možností je obrovské množství ve všech cenových hladinách.

Druh pracovní desky

Komponent zásadně ovlivňující cenu, stačí si jen vybrat z nabídky sortimentu.

Vnitřní vybavení

Mít důmyslný systém je nezbytné. Umožní vám maximální komfort užívání a bude nedocenitelným pomocníkem, vy si zvolte v jakém cenovém rozsahu.

Systémy skříněk

Budete to klasika a nebo se o mechanickou část kuchyně postarají luxusní díly? Líbil by se vám tichý dojezd, rohové šuplíky či další vychytávky? I tyto komponenty zvyšují cenu.

Kuchyňské spotřebiče

Výběr kvalitních spotřebičů hraje v cenové kalkulaci cenu 2x. Poprvé je to cena samotné elektroniky a podruhé při otázce, zda bude sporebič vestavěný. Nabízí to své velké výhody, ale zároveň zvedá cenu.

Designové doplňky

Podtrhnou celkový dojem z vaší kuchyně a nenechají ji bez povšimnutí okolí. Každá paráda ale něco stojí!

Praktičtí pomocníci

Drtiče odpadu nebo sortery šetří váš čas i prostřední, ale pořizovací náklady nejsou zanedbatelné.

 

Pro více informací volejte +420 775 584 424 nebo nám napište