Zakázková výroba

Obývací nabytek

Obývací nabytek

Většinou největší společný prostor pro vaši rodinu, přátele a známé. Místo, kde se scházíte ke společnému relaxu, trávíte příjemný čas sledováním filmů nebo přátelskou diskuzí u sklenice vína. V nejčastěji obývané místnosti by měl každý člen domácnosti mít vše, co od její funkce očekává. Esteticky a účelně promyšlená obývací stěna, stolky, police, regály a poličky, které odhalí či ukryjí vše, co je jejich obsahem, jsou základním vybavením každého obývacího pokoje. 

Dětské pokoje

Dětské pokoje

Každé dítě je jiné, ale všechny potřebují vlastní prostor, své malé království a útočiště, které poskytuje nejprve prostor hrám, později učení, ale vždy jim nabízí soukromí. Vybavení takového pokoje má odrážet potřeby dítěte v každém věku, musí jej inspirovat, bavit a přitom poskytnout dostatek úložného prostoru a praktického využití. Vybavení pokoje lze sestavit a kombinovat tak, aby byl dlouhodobě využitelný, případně snadno doplnitelný či obměnitelný.

Koupelový nábytek

Koupelový nábytek

Musí být nejen z velmi odolných materiálů, ale především navržený a propracovaný tak, aby systém polic a skříněk umožnil pohodlné užívání všem členům domácnosti, podtrhl celkovou atraktivitu a dokreslil estetický dojem. I v malém prostoru lze najít řešení pro uložení všech nezbytných věcí například díky prostorově úsporným vyklápěcím systémům. Udělejte ze své koupelny příjemné místo pro start na začátku i odpočinek na konci každého dne.

Postele a postelové skříně

Postele a postelové skříně

Odpočinek, romantika, pocit vzájemné blízkosti a potěšení. Intimní prostor poskytující zejména soukromí, který si zaslouží výjimečné zpracování pro vaše maximální pohodlí. Výběrem postele to začíná, volba typu a stylu předurčí podobu a provedení zbytku místnosti. Noční stolky, komody, šatní skříně i další úložné a odkládací prostory jsou dotvářeny tak, aby i vaše ložnice byla nejdůležitější místností podporující spokojené soužití.

Předsíně

Předsíně

První dojem bývá nejdůležitější - pravda, která neméně platí i v tomto případě. Otevřením vstupních dveří by se měl všem příchozím nabídnout přehledný, funkční a praktický prostor, který naznačí celkovou atraktivitu a styl vašeho bydlení. Věšáky, botníky, skříňky i skříně, které účelně poskytnout prostor ke krátkodobému i dlouhodobějšímu odložení svršků, obuvi a dalších věcí lze zabudovat i do prostorově omezených předsíní.

Posuvné dveře

Posuvné dveře

Ocení především ti z vás, kteří hledají způsob, jak vyřešit omezený či atypický manipulační prostor nebo je prostě jen baví moderní styl bydlení. Systémy posuvných dveří jsou řešením, které vás bude bavit, přinese cenné centimetry navíc a vždy bude působit elegantně. Dveře se tak mohou stát výrazným a nepřehlédnutelným designovým kouskem v jednoduchém prostoru nebo naopak nenápadně uzavřou prostor, který má výrazný interiér či splynou s okolím.

 

Nábytkové kování

Kolečkové, kuličkové a skryté výsuvy pro laminové zásuvky nebo zásuvky s kovovými bočnicemi, obě varianty s možností dotahu či tlumení. Maximální pohodlí poskytnou dotykové a elektronické výsuvy.

Výklopné mechanismy jsou nejčastěji používané u horních částí kuchyňského a bytového nábytku. Umožňují lepší přístup, zefektivňují a ulehčují práci a manipulaci s obsahem skříněk.

Nábytkové závěsy a panty nejsou vidět, ale jejich funkce je nezastupitelná. Výběr by měl vyhovovat způsobu a četnosti jejich používání a zátěži, kterou ponesou.

Detail, který je „třešničkou“ na každém kusu nábytku. Volba úchytek vyžaduje zvýšenou pozornost, měly by být vzhledově dokonalé, uživateli příjemné a prakticky zvolené.

Svítidla se stávají stále více oblíbenou a nedílnou součástí nábytkových sestav. Zvolíte lokální osvětlení, zabudované bodovky, zářivky, světelná dna či LED diodové pásky?

Kovové doplňky pro nábytek jsou dnes moderní odvětví, ve kterém se designéři předhánějí. Především pohledové nohy a nožky dotváří celkový efekt.

 

Originální autorské fotoobrazy

Připravili jsme unikátní sérii originálních fotoobrazů do interiéru, přírodních motivů na vestavěný nábytek, fototapet na skříně a nábytek na míru, originální potištěné doplňky a mnoho dalšího. Více ukázek v sekci realizace.

 

Vzorkovna

Co vám nabízíme?

Ucelený přehled sortimentu, vzorky materiálů a nábytkových doplňků, komplexní spektrum barev, povrchových úprav, způsobů zpracování, mechanických, úložných a jiných vnitřních systémů. Dále zde naleznete vzorové kusy kuchyňského, interiérového či komerčního nábytku, které vás mohou motivovat. K dispozici jsou rovněž katalogy výrobců kuchyňských spotřebičů v různých cenových kategoriích. Vše jsme pro vás pečlivě připravili tak, abychom vám orientaci v široké nabídce a finální výběr dle vašich představ a potřeb usnadnili. Osobně uvidíte, ohmatáte si a posoudíte každý důležitý detail. Vyzkoušejte si funkčnost a praktičnost, využijte odbornou konzultaci a poradenskou činnost nebo se jen přijďte inspirovat. Přesvědčte se, že nabízíme tu nejlepší kvalitu práce za skvělé ceny!

 

Pro více informací volejte +420 775 584 424 nebo nám napište