Komerční nábytek

Obchody

Obchody

Cílem obchodníků a poskytovatelů služeb je spokojený zákazník. Takový se u nich musí cítit především pohodlně a příjemně. Tvoříme ucelené koncepty, které tento komfort poskytují. Důraz na zpracování, praktičnost a přehlednost ocení i ten nejnáročnější zákazník. Dle prostorových možností a účelu užití tvoříme recepční a prodejní pulty, policové systémy, nástěnné police, šatny, úložné skříňky a jakékoliv další specifika, které odráží potřeby vašich klientů.

Ordinace

Ordinace

Vybavení čekárny a ordinace podtrhne kvalitu vaší péče o pacienty. Dopřejte jim pohodlí v účelně, funkčně, přesto příjemně zařízeném prostředí. Praktičnost a přehlednost vybavení ocení v neposlední řadě i zdravotnický a pomocný personál. 

Kanceláře

Kanceláře

Vaši zaměstnanci uvítají systematické třídění a praktičnost kancelářského vybavení, obchodní partneři zajímavý, nápaditý a neotřelý design odrážející dynamiku společnosti. Zařízení vstupních hal, jednacích a konferenčních místností dokreslí celkovou firemní kulturu.Vy pak můžete být pyšní na to, že se všichni cítí ve vaší firmě dobře.

 

Restaurace

Restaurace

Jen dobré jídlo nestačí.. personál musí mít důvod zůstat, hosté důvod se vracet. Pocit jedinečnosti, stylovosti, jednoduchosti nebo okázalosti vytváří vybavení a zařízení restaurace. Dopřejte hostům výjimečný gastronomický zážitek, který začíná již příchodem do restaurace - první dojem je i v tomto případě základem úspěchu!

 

Instituce

Instituce

Ať chceme či nikoli, jsou úřady, vzdělávací, kulturní a jiné instituce součástí našeho každodenního života. Školky, školy, sborovny, kabinety, šatny, vestibuly a mnohá další místa, které pravidelně navštěvujeme, nemusí být zcela neutrální a neosobní záležitostí. Někdy postačí málo, abychom se i zde cítili příjemně.

 

Pro více informací volejte +420 775 584 424 nebo nám napište